Menü
Sepet

Hakkımızda

Biz; MUHSIN BEY TEKNOLOJI BILISIM INSAAT KIRTASIYE TEMIZLIK GIDA SANAYI TICARET LIMITED SIRKETI kurucusu ve çalışanları olarak günümüze kadar olan zaman zarfında, Fotokopi Makineleri, Faks Makineleri, Tarayıcı ve Yazıcı ürünlerinin Satış, hizmetlerini vermekteyiz. Bu cihazlara ait Sarf Malzeme, Toner ve Yedek parça temini ile siz değerli müşterilerimizin tedarik ihtiyaçlarını karşılamaktayız. 

Tüm ofislerin ihtiyaçları doğrultusunda Fotokopi, Yazdırma ve Tarama işlemlerini  Fotokopi ve Yazıcı Ürünleri ile dokümantasyon ihtiyaçlarını daha ekonomik, daha verimli ve yüksek kalitede devam ettirmenizi sağlayacak profesyonel bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Türkiye’de ki ofis dokümantasyonu alanında sunulan hizmet ve ürün çeşitliliği açısından geldiğimiz kilit noktada birçok çözüm odaklı projenin altına imzamızı atmaktan gurur duymaktayız.

Ürün çeşitliliği ve güvenli yazdırma sistemleri ile ilgili çözüm önerilerimizde, her ürün için vermiş olduğumuz  “Müşteri Memnuniyeti” ne dayanmaktadır.

Mevcut müşterilerimizden oluşan saygın referans listemize, kıymetli firmanızı da kazanabilmek adına belirtilen tüm avantaj ve faydaları sizin adınıza geliştirmek amacı ile bilgilerinize sunmak isteriz. 

Elde edeceğiniz başarılarda yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız.


Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.